Zimbabve

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Zimbabve

Īpašums pārdošanai Zimbabvē

Zimbabve ir piekrastes valsts, kas atrodas Dienvidāfrikā. tā robežojas ar ziemeļiem ar Zambiju, uz austrumiem ar Mozambiku, uz dienvidiem ar Dienvidāfriku un uz rietumiem ar Botsvānu. kapitāls ir Harare.

Atšķirībā no daudzām citām Āfrikas valstīm, kapitāls nav labākā vieta, kur dzīvot, faktiski Harare ir definēta kā viena no vismazāk drošajām Āfrikas pilsētām.

Ja jūs interesē investīcijas nekustamā īpašuma pārdošanai Zimbabvē, mēs iesakām Masvingo pilsētu, netālu no galvaspilsētas, un ar pietiekami labu īpašumu izvēli. Ir daudz jaunu ēku, jo tas ir pienācīgs tūristu galamērķis.

Gweru atrodas valsts centrā. Pilsēta ir interesanta ģimenēm, kas meklē īpašumus pārdošanai Zimbabvē, jo tā ir piepildīta ar saimniecībām, un tajā dzīvo vairākas koledžas un universitātes, īpaši Midlendas Valsts universitāte un Mkoba skolotāju koledža.

Mutare ir ceturtā visvairāk apdzīvotā pilsēta Zimbabvē, tā ir tūristu kūrorts, un tie, kuri nolēma ieguldīt īpašumu pārdošanai Zimbabvē, var to darīt ar mērķi izmantot īpašumus kā brīvdienu mājas.

Nepalaidiet garām īpašumu meklēšanu pārdošanai Bulawayo, kas ir otrā lielākā pilsēta Zimbabvē. Šajā pilsētā pārdoto īpašumu līmenis ir vidējs un augsts, jo tā tika uzskatīta par patieso Zimbabves ekonomisko centru, jo tā atrodas tuvu Dienvidāfrikai, kā arī tāpēc, ka tā atrodas tekstilrūpniecībā, metalurģijas rūpniecībā un izdevniecībās.

2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB